Munkavállalók csoportja ül egy asztalnál, és rád néznek. Álló hölgy prezentál.
Karrier

Milyen nálunk dolgozni?

Globális csapatunk mintegy 6000 munkatársa 14 országban tevékenykedik, hogy közösen alakítsuk a mobilitás jövőjét. Magyarországon a régió egyik legnagyobb munkaadója vagyunk, és számos területen kínálunk munkalehetőséget.

Versenyképes fizetéssel, nagyszerű juttatásokkal és pozitív munkakörnyezettel a karrierjének motorja vagyunk.

Munkakörök a S.E.G.A. Hungary-nál.

Másik ágazatból érkezik, vagy más termékportfólióval szokott dolgozni? Vagy éppen most fejezi be a tanulmányait, és kevesebb tapasztalattal rendelkezik? Akkor biztos érdekli, az SEG Automotive, egy nagy autóipari beszállító és regionális TOP 10-es munkáltató által kínált számos terület és pozíció.

A karrierút nem mindig egyenes vagy függőleges, nálunk mindig szerezhet tapasztalatot különböző területeken.

Lássuk, mit tudunk ajánlani!

Autóipari gyárban lévő különféle pozíciók

Termelés

  • mérnök, specialista, projektvezető, technikus, sor-, cella-, műszakvezető, gépbeállító, szervizpont koordinátor, minőség ellenőr, operátor, stb.

Logisztika

  • logisztikai tervezés, fizikai logisztika (külső, belső logisztika: irányító, anyagmozgató, könyvelő, targoncavezető, átcsomagoló, koordinátor, SAP felhasználó stb.), szállítás: projektvezető, koordinátor, fuvarszervező, rendszerfejlesztő

Fejlesztés és tesztelés

  • mérnöki módszertan és fejlesztés, applikációfejlesztés, szériatámogatás, tesztelés, tesztfejlesztés

Projektmenedzsment

Minőségirányítás

  • globális és helyi vevői minőségbiztosítás, gyártástámogató és beszállítói minőségbiztosítás, minőségirányítás és módszertan, mérőeszköz felügyelet, labor

Műszaki területek

  • technológiai folyamatmérnökség, tesztmérnökség, PLC-programozás, mintagyártás, karbantartás, forgácsolás, értékáram-fejlesztés, ipari mérnökség, informatikai támogatás, szoftverfejlesztés stb.

Műszaki irányítási funkciók

  • létesítményüzemeltetés, vállalatbiztonság, egészségügy, munka-, környezet- és tűzvédelem

Beszerzés

  • stratégiai, projekt és indirekt beszerzés, beszállítói minőségbiztosítás

Gazdasági terület

  • pénzügy és kontrolling

HR

  • HR partner, bérszámfejtés és munkaügy, képzés és fejlesztés, kommunikáció és marketing

Nagyszerű munkahely.

Büszkék vagyunk arra, hogy családbarát munkáltató vagyunk, aki befogadó, pozitív munkakörnyezetet biztosít. A hosszú távú növekedésre összpontosítunk – vállalkozásunk ÉS alkalmazottaink számára. Juttatásaink áttekintése:

A család és a munka összeegyeztethetősége:

  • rugalmas munkarend
  • részmunkaidős foglalkoztatás
  • otthoni munkavégzés
  • munkaidő-beosztás egyeztetése
  • egyéni élethelyzetekre való reagálás

Egészségügyi szolgáltatások és integráció:

  • megváltozott munkaképességű/mozgáskorlátozott munkavállalók foglalkoztatása
  • program fiatal anyák számára
  • egészségügyi támogatás
  • sportolási lehetőségek

Támogató környezet:

  • ingyenes buszjáratok a régió különböző településeiről
  • ingyenes parkolás
  • egyéni képzések (műszaki, soft skill, nyelvi stb.)
  • vonzó infrastruktúra és kényelmes, modern épületek, amelyekben pihenőhelyek, kreatív sarkok, kávézó és étkezde találhatóak
Érdeklik az állásajánlataink?
Hárman beszélgetnek a kanapén és fotelben ülve irodai környezetben, kollegák dolgoznak a háttérben

Vonzó bér- és juttatási csomag.

Kollégáink a fizetésükön felül számos juttatásban részesülnek pénzügyi támogatás és szolgáltatások formájában. Ezek közé tartozik a csapatként és családjainkkal való közös ünneplés és a kollégák segítése nehéz helyzetekben.

Célunk, hogy kellemes és ajánlható munkahelyet, biztonságos munkát, jó munkakörülményeket, versenyképes fizetéseket és juttatásokat teremtsünk – hogy jó munkatársakat találjunk és tartsunk meg, nagyszerű csapatokat hozzunk létre, és közösen építsük vállalatunk jövőjét.

Munkavállalói juttatások

Munkavállalói események:

  • családi nap és egyéb rendezvények
  • megfizethető nyári táborok gyerekeknek
  • sportesemények
  • munkavállalói évfordulók

Pénzügyi hozzájárulások:

  • támogatott kantin
  • bejárás támogatása
  • egészségbiztosítás
  • extra szabadságok
  • ajándékok (pl. karácsonyra, Mikulásra és nőnapra)
  • teljesítményalapú bónusz
  • nyugdíjbónusz
  • hónap és az év dolgozója program
  • munkavállalói ajánlási rendszer
  • dolgozói kedvezmények város- és országszerte (pl. nyaralásra, éttermi szolgáltatásokra, mobiltelefonokra, termékekre, sportolási lehetőségekre, stb.)
  • és a család megsegítésére a legrosszabb esetben: temetési segély

Csatlakozz gyakornoki programunkhoz!

Próbáld ki magad a munka világában, kösd össze az elméletet és a gyakorlatot, és szerezz értékes tapasztalatokat már az egyetemi és főiskolai tanulmányaid alatt.

Szeretettel várjuk azokat a gyakornokokat, akik szakmai kíváncsisággal, tanulási és fejlődési hajlandósággal rendelkeznek. Mind műszaki, mind gazdasági területen csatlakozhatsz hozzánk, heti 20-40 órában. Nagyon kíváncsiak vagyunk a személyiségedre, és arra, hogy veled együtt megtaláljuk azt a területet és pozíciót, amely a legjobban megfelel egyedi érdeklődésednek és tehetségednek.

Fejlődési lehetőséget, kellemes munkakörnyezetet és rugalmas időbeosztást kínálunk, valamint lehetőséget arra, hogy különböző munkaterületeket ismerj meg.

Tanulmányaid befejezése után pedig elindíthatod karriered nálunk mérnökként, logisztikai tervezőként, stratégiai beszerzőként... vagy bárhol, ahol az erősségeid és szenvedélyeid vannak.

Érdekel? Akkor tekintsd meg gyakornoki ajánlatainkat itt.

Szeretnél betekintést nyerni néhány történetbe? Akkor olvasd el ezeket a történeteket olyan kollégáktól, akik szintén gyakornokként kezdték karrierjüket vállalatunknál.

Egy fiatal nő és férfi ránéz egy vezetőre, jegyzetelnek egy könyöklő asztalnál állva.